W biurze też idealnie sprawdzają się koperty bąbelkowe

koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe powinny znaleźć się w każdym szanującym się biurze. Odkąd się pojawiły, wszelkiego rodzaju drobne przesyłki zostały doskonale zabezpieczone. Wszystko to za pomocą odpowiednich zabezpieczeń, które znajdują się na tego rodzaju wyrobach biurowych. Koperta z folią bąbelkową powstała właśnie po to by chronić przesyłkę przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi, głównie wilgocią, w czasie jej transportu.

Koperty bąbelkowe – dlaczego można im zaufać?

Kopertom bąbelkowym można zaufać i zapakować w nie najbardziej cenne przedmioty. Wykorzystuje się je do wysyłania:

  • kluczy,
  • kart SIM,
  • ważnych dokumentów,
  • kart kredytowych,
  • nośników różnego rodzaju,
  • próbek materiałów,
  • telefonów komórkowych.
    Są idealne i mają duże właściwości zabezpieczające, a wszystko to dlatego, że wykonane są ze specjalnych materiałów. Produkcja ich oparta jest na nowoczesnej i innowacyjnej technologii.

Z czego wykonane są koperty bąbelkowe?

Koperta z folią bąbelkową jest trwała i mocna ponieważ została wykonana z trójwarstwowego polietylenu HDPE. W niektórych takich kopertach wewnętrzna folia jest czarna, co dodatkowo zapobiega prześwietleniu zapakowanego w kopertę przedmiotu, przez niepowołaną osobę. Ochrona przed wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi to jedno, ale drugą formą ochrony powinno być zabezpieczenie przed otwarciem koperty i zajrzeniem do jej środka.
Drugą taką formą zabezpieczenia jest taśma, która zakleja kopertę.
Jest ona trójwarstwowa i za każdą próbą jej otwarcia, obca ingerencja jest od razu widoczna. Super bezpieczne koperty mają swoje oznakowania, są w różnych rozmiarach i są sygnowane odpowiednimi kodami.